امروز  29 مهر 1396
اسلام آباد غرب و دالاهو / کرمانشاه 10:42 - 24 / 9 / 1390 1462 بازدید
غربی‌ها انتخابات آینده ایران را پرشور ارزیابی می‌کنند  
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی حزب مؤتلفه اسلامی، حشمت‌الله فلاحت‌پیشه که در جمع طرفداران حزب مؤتلفه اسلامی سخن می‌گفت با اشاره به تئوری و طرح نظم نوین جهانی آمریکا اظهار داشت: بر اساس تئوری نظم نوین جهانی، منافع آمریکا و ارزش‌های دموکراسی آمریکا محور است که برای حضور و مداخله آمریکا در کشورهای دیگر طراحی شده است.

وی افزود: غربی‌ها اساسنامه ناتو را تغییر دادند و در این اساسنامه که مورد بازتعریف قرار گرفت عنوان کردند که در راستای اصول دموکراسی و منافع قدرت‌های غربی ناتو می‌تواند نقش مهاجم داشته باشند و ناتو از سال ۱۹۹۴ تا به امروز هر دو سال یک بار یک جنگ را انجام داده است.

نماینده مردم اسلام آباد غرب در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تقسیم‌بندی کشورها از دید غربی‌ها که متحد با ناتو و یا در مقابل هستند، تصریح کرد: در جغرافیای سیاسی کشورهای همسایه ایران این کشورها تقریبا تمام شدن در طرح صلح با ناتو هستند آمریکا از فضای روسیه هم برای منافع خود استفاده می‌کند.

وی ادامه داد: آمریکایی‌ها پرونده ایران درباره انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای را از اواسط سال ۱۹۹۵ وارد فضای تحریمی کردند.

فلاحت پیشه گفت: تا به امروز پنج قطعنامه علیه ایران در شورای امنیت صادر شده تلاش‌شان این است که آمانو شب انتخابات گزارش سنگینی از پرونده ایران ارائه دهد و بعد از آن قطعنامه دیگری را به شورای امنیت ببرند و پیش‌بینی غربی‌ها هم این است که انتخابات آینده در ایران پرشور خواهد شد و به همین دلیل تمام سعی خود را برای ضربه زدن به کار می‌برند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی همچنین در خصوص نقش انگلیسی‌ها بیان داشت: طرحی هم از سوی انگلیسی‌ها علیه ایران در حال اجراست که با قضیه اخیر سفارت دنبال می‌شود و آن تحریم دیپلماتیک است و انگلیس در تحریم دیپلماتیک ایران نقش محوری را بازی می‌کند.

وی افزود: موضوع دیگری که غربی‌ها علیه ایران دنبال می‌کنند موضوع حقوق بشر است که سعی می‌کنند تا در مورد انتخابات ادعاهای واهی خود را مطرح کنند.

فلاحت‌پیشه گفت: ‌اسرائیلی‌ها برای حمله به ایران عجله دارند.

وی تأکید کرد: ماباید قدرت دفاعی خود را بیش از گذشته تقویت کنیم و معتقدیم استکبار جهانی به اهداف خود علیه ایران دست نخواهند یافت.

عضو کمیسیون  امنیت ملی مجلس شورای اسلامی تصاحب هواپیمای جاسوسی آمریکا را دستاورد مهمی خواند و افزود: وزارت امور خارجه باید در مورد هواپیمای جاسوسی آمریکا مسائل حقوقی را دنبال کند و نباید در این زمینه کوتاهی داشته باشد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تمام هدف دشمنان انتخابات آینده مجلس است که باید بسیار هوشیار باشیم و برای مشارکت حداکثری مردم تلاش کنیم زیرا حضور مردم در شرایط کنونی مهم‌ترین برگ برنده در فضای جنگ نرم است.

نظرات کاربران 0 نظر