امروز  29 مهر 1396
اصفهان 22:41 - 17 / 5 / 1391 2233 بازدید
برخی "دو لپی" از بیت المال می خورند  

حسن كامران در نطق ميان دستور امروز خود در صحن علني مجلس با اشاره به سخنان رهبري در ديدار با نمايندگان اظهار كرد: رهبري به حديثي از امام سجاد (ع) اشاره كردند كه فرمودند مال فتنه‌انگيز است، فتنه هميشه در عرصه اجتماعي نيست بلكه بدتر از آن، فتنه در دل است كه اگر راهش در دل باز شود حد توقف ندارد.

وي همچنين با اشاره به بخش ديگري از سخنان رهبري در مورد لزوم خودنظارتي اظهار كرد:‌ رهبري فرمودند كه نبايد براي به دست آوردن جايگاه به صاحبان قدرت و ثروت نزديك شويد، اين خطر بزرگي است، در اين طرح نظارت از دوستان تنظيم‌كننده خواهش مي‌كنم دقت داشته باشند كه طرح به سمت بده و بستان حركت نكند بلكه يك چشم بصير و بينا از مجلس حراست كند.

نماينده مردم اصفهان در مجلس شوراي اسلامي با تبريك به اعضاي انتخاب شده براي هيات نظارت بر نمايندگان گفت: با توجه به اهميت اين موضوع انتظار مي‌رفت كه هيات رييسه دو برابر تعداد افراد فعلي را به عنوان كانديدا معرفي كند.

كامران به بخش ديگري از وصيت‌نامه حضرت امير اشاره كرد و گفت: حضرت امير تاكيد كرده‌اند كه يار ستمديده و دشمن ظالم باشيم، اميدوارم ملت ايران در روز قدس اين مساله را به خوبي نشان دهد، امروز شاهد آن هستيم كه حتي در سوريه به زوار هم رحم نكرده‌اند، در ليبي فعالان هلال‌احمر ما را ربوده‌اند، از وزير خارجه درخواست مي‌كنيم در اين زمينه تلاش بيشتري كند.

وي همچنين با تبريك روز خبرنگار ادامه داد: خبرنگاران با انصاف عمل مي‌كنند، اميدواريم آن عده‌اي هم كه با انصاف عمل نمي‌كنند به اين سمت حركت كنند چرا كه انصاف چيز خوبي است، بين مردم اصلاح كردن چيز خوبي است و دعوا بد است.

نماينده مردم اصفهان در مجلس شوراي اسلامي با اشاره مجدد به بخش ديگري از سخنان رهبري در مورد لزوم حفظ وحدت ادامه داد: بايد به وصيت حضرت امير عمل كنيم و مديريت اقتصادي را اصلاح كنيم و به سمت اقتصاد مقاومتي حركت كنيم.

كامران در پايان با تاكيد بر اين مساله كه آب جزء انفال است و مديريت آن بايد درست صورت بگيرد، گفت: بخش‌هايي از مناطق مسكوني اصفهان آب شرب ندارند. همچنين زاينده‌رود و باتلاق گاوخوني خشك شده‌اند، در مورد انفال بايد درست عمل شود، اين مساله قابل تحمل نيست كه هر اصفهاني چهارصد هزار تومان ماليات مي‌پردازد اما در همه برنامه‌ريزي‌ها در صف آخر قرار مي‌گيرد. انتظار داريم در برنامه‌ها تجديدنظر شود.

وي همچنين از مسئولان خواست كه افطاري را از جيب فقرا ندهند.

نظرات کاربران 0 نظر