امروز  28 آبان 1396
ایران 11:53 - 13 / 5 / 1391 2082 بازدید
برخورد قاطعانه دستگاه قضایی با عاملان فساد بزرگ اقتصادی از مطالبات افکارعمومی است   

حجت‌الاسلام موسی غضنفر آبادی نماینده مردم بم و عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به صدور حکم برای محکومان فساد بزرگ مالی و تکاپوی رسانه‌های ضدانقلاب، گفت: مردم از قوه‌قضائیه درخواستی جز برخورد بدون اغماض با فساد بزرگ مالی نداشتند و دستگاه قضایی نیز با صدور حکم قاطعانه و منصفانه به مطالبه افکار عمومی پاسخ گفت.

وی با بیان اینکه رسانه‌های ضدانقلاب قصد دارند مانع افزایش رضایت‌عمومی به دستگاه قضایی شوند، افزود: اقدام قاطع قوه‌قضائیه در صدور حکم اعدام برای ۴ محکوم فساد بزرگ مالی موجب رضایتمندی بیشتر مردم از دستگاه قضائی شده است و این برای دشمنان انقلاب اسلامی قابل تحمل نیست.

غضنفر آبادی برخورد قاطع با محکومان فساد بزرگ مالی را مرهون تدابیر رئیس‌قوه قضائیه و دادستان کل کشور دانست و گفت: نظارت آقای اژه‌ای بر پرونده فساد بزرگ مالی مردم را نسبت به آینده این پرونده خوشبین کرده بود.

وی افزود: برخود بدون اغماض قوه قضائیه با محکوم فساد بانکی اخیر پیامی روشن به دیگر مفسدان اقتصادی دارد. مفسدان اقتصادی باید بدانند، دستگاه قضایی در بحث فساد مالی اخیر ثابت کرد که ملاحظه هیچ مفسدی را نخواهد کرد.

عضو کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس در ادامه گفت: مجلس شورای اسلامی از تدابیر حجت‌الاسلام اژه‌ای در پرونده فساد بزرگ مالی خرسند است و اقدام قاطع دستگاه قضایی را در فساد بانکی مناسب ارزیابی می‌کند.

غضنفر آبادی همچنین گفت که هفته آینده نمایندگان مجلس شورای اسلامی طی بیانیه‌ای از اقدام قاطعانه دستگاه قضایی در برخورد جدی با محکومان فساد بانکی و صدور حکم اعدام برای آنها تقدیر خواهد کرد.

نظرات کاربران 0 نظر