امروز  3 آذر 1396
اصفهان 21:30 - 7 / 5 / 1391 2190 بازدید
از نمایندگان استان اصفهان کسی نطق پیش از دستور نداشت   

به گزارش ایمنا در تنها جلسه علنی هفته گذشته ابوالفضل ابوترابی نماینده نجف آباد و تیران و کرون به همراه تعداد دیگری از نمایندگان به وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی پیرامون تسریع در اجرای مصوبه هیئت وزیران در مورد احتساب مقرری ایام بیکاری و افزایش ایام غیبت در کارخانجات نساجی مقدم تذکر داد.
وی همچنین در مورد تسریع در ساخت بیمارستان نجف‌آباد و تسریع در مورد کلنگ‌زنی و اختصاص بودجه برای یکی از پروژه‌های مهم شهر تیران تذکر داد.
سید ناصر موسوی لارگانی نماینده فلاورجان به رییس جمهور پیرامون صدور دستور جاری کردن آب در بستر زاینده‌رود برای استفاده کشاورزان و باغداران شهرستان فلاورجان تذکر داد.
وی همچنین به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای جلوگیری معرفی فیلم‌های سینمایی ضد ارزشی به عنوان نماینده سینمای ایران در جشنواره‌های بین‌المللی، به وزیر صنعت، ‌معدن و تجارت مورد جلوگیری از چند نرخی شدن قیمت ارز تذکر داد.
موسوی لارگانی همچنین به وزیر امور خارجه برای تجدید نظر در روابط دیپلماتیک با دولت میانمار و اقدام لازم برای برگزاری اجلاس فوق‌العاده سران کنفرانس اسلامی برای جلوگیری از نسل‌کشی در میانمار داد.
وزیر کشور یکی دیگر از مخاطبان نماینده فلاورجان بود که پیرامون تسریع در اجرای قانون اصلاح موادی از قانون تعاریف و ضوابط تقسیمات کشوری مورد روستاهای با جمعیت بیش از ۳ هزار و ۵۰۰ نفر شهرستان فلاورجان مورد خطاب قرار گرفت.
حجت الاسلام احمد سالک نماینده اصفهان یکی دیگر از نمایندگان فعال مجلس بود که به وزیر نفت پیرامون تسریع در تامین سوخت کشاورزان بخش اولیا و نظامی شهرستان اصفهان تذکر داد.
علی ایرانپور نماینده مبارکه نیز به وزرای صنعت و معدن و تجارت و تعاون، کار و رفاه برای جلوگیری از اخراج کارگران شرکت فولاد مبارکه تذکر داد.

نظرات کاربران 0 نظر