امروز  27 آبان 1396
ایران 21:21 - 7 / 5 / 1391 2178 بازدید
بررسی آثار تحریم‌ها بر صنعت برق کشور با حضور وزیر نیرو   

کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در جلسه یکشنبه پس از بررسی آخرین اخبار لایحه یک شوری تصویب پروتکل آمادگی واکنش و همکاری منطقه‌ای در مبارزه با سوانح آلودگی نفتی الحاقی به کنوانسیون چارچوب حفاظت از محیط زیست دریای دریای خزر با حضور کارشناسان وزارت امور خارجه، ‌وزارت نفت و سازمان حفاظت محیط زیست را بررسی می‌کند.

اعضای این کمیسیون در جلسه بعد از ظهر خود نیز به بررسی لایحه یک شوری اصلاح ماده ۶۱ قانون الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت با حضور کارشناسان وزارت نیرو، وزارت امور اقتصادی و دارایی و معاونت برنامه‌ریزی و وزارت راهبردی رئیس جمهور می‌پردازند.

این کمیسیون در کارگروه امور نفت و گاز لایحه تأسیس سازمان ملی استاندارد ایران با حضور کارشناسان محترم وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت‌خارجه را بررسی و روز دوشنبه نیز در کارگروه امور برق به بررسی آثار تحریم‌ها بر صنعت برق کشور با حضور مسئولین محترم وزارت نیرو، وزارت امور اقتصادی و دارایی و سازمان بازرسی کل کشور و سندیکای برق ایران می‌پردازند.

اعضای کمیسیون انرژی مجلس در جلسه روز سه‌شنبه نیز بعد از بررسی نقشه راه و آیین‌نامه داخلی کمیسیون گزارش نامجو وزیر نیرو و برنامه‌های آن وزارت در صنعت برق کشور را استماع می‌کنند.

به گزارش فارس، استماع گزارش مدیران شرکت مپنا در مورد دستاوردهای صنعتی و مشکلات و برنامه‌های آینده آن شرکت و جمع‌بندی نظرات کارگروه‌ها در مسایل اجتماعی و اقتصادی کشور از دیگر برنامه‌های کمیسیون انرژی در جلسه روز سه‌شنبه است.

نظرات کاربران 0 نظر