امروز  28 آبان 1396
تهران ، ری ، شمیرانات / تهران 16:40 - 17 / 3 / 1391 844 بازدید
نمایندگان تهران در هر منطقه یک دفتر دایر می‌کنند  

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، محمدرضا باهنر نایب رئیس مجلس شورای اسلامی طی سخنانی در مسجد حضرت باب‌الحوائج میدان رهبر تهران ضمن تمجید از حضور حماسی مردم در انتخابات اخیر اظهار داشت:‌ دشمن خیلی تلاش کرد که در طول 33 سال انقلاب باعث ایجاد تفرقه در کشور شود ولی مردم با حضورشان در صحنه ثابت کردند که به انقلاب وفادارند.

وی افزود: اخیراً که نمایندگان ما در بغداد و استامبول با 1+5 مذاکره کرده‌اند انتخابات اخیر و حضور مردم هم اثر خود را در این مذاکرات به خوبی نشان داد و واقعاً لحن غربی‌ها در این مذاکرات عوض شده بود.

باهنر ادامه داد: در مذاکرات اخیر هم طرف مذاکره می‌دانست و هم ما به آنها گفتیم که سوخت 20 درصد تولید کرده‌ایم و نشان دادیم که اگر ملت ایران بخواهد کاری کند آن کار را انجام می‌دهد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروز بزرگترین دغدغه استکبار بیداری مردم دنیاست.

وی در بخش دیگری از سخنانش با ذکر این مسئله که وظیفه نماینده مجلس براساس قانون تصویب قوانین، نظارت بر حسن اجرای آن و رأی اعتماد به وزرای دولت است، گفت: امروز بزرگترین دغدغه خانواده‌های ایرانی یکی مسئله بیکاری و دیگری مسئله تورم و گرانی است.

باهنر با بیان اینکه در جریان تعطیلات عید دولت اعلام کرد که قصد دارد مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها را اجرا کند، اظهار داشت: ما از شروع هدفمندی یارانه‌ها پشیمان نیستیم البته یک اشکالاتی هم در اجرا وجود داشت.

نایب رئیس مجلس با ذکر این مسئله که اگر دولت برنامه پنجم توسعه را درست اجرا کند مسئله اشتغال، بیکاری و تولید داخلی حل می‌شود، گفت: ما با نمایندگان تهران قرار گذاشته‌ایم که در هر منطقه یک دفتر برای نمایندگان دایر کنیم تا از این طریق بتوانیم برخی مسائل را بررسی کنیم.

باهنر در پایان سخنانش با بیان اینکه بعضی جاها باید با دولت کنار آمد و بعضی‌ جاها باید با دولت کل‌کل کرد، گفت: بعضی بچه‌ بسیجی‌ها می‌گویند که چرا با دولت کل‌کل می‌کنید در حالی که بعضی‌ وقتها این کار لازم است.

نظرات کاربران 0 نظر