امروز  28 آبان 1396
اصفهان / اصفهان 22:20 - 26 / 11 / 1390 4658 بازدید
اعلام لیست نهایی جبهه پایداری در شهر اصفهان  
دبیر شورای مرکزی جبهه پایداری انقلاب اسلامی در استان اصفهان، لیست نهایی این جبهه در شهر اصفهان را اعلام کرد.
به گزارش خبرنگار مهر،  سید مهدی سیدین نیا با اشاره به تلاش جبهه پایداری اصفهان برای معرفی افراد اصلح اظهار داشت: برای نهایی شدن این لیست، بیش از 275 نفرساعت کار کارشناسی در شورای مرکزی این جبهه در استان اصفهان صورت گرفته است.
وی  افزود: در فرآیند انتخاب افراد اصلح از نظرات خواص، کارشناسان و سایر افرادی که کمک کردند تا کار را به درستی انجام دهیم، استفاده شد که حاصل این تلاش‌ها به معرفی این لیست نهایی انجامید.
 دبیر شورای مرکزی جبهه پایداری در استان اصفهان خاطرنشان کرد: این انتخاب بر اساس معیار اصول انقلاب صورت گرفته و سعی ما بر این بود افرادی انتخاب کنیم که به تفکر پایداری نزدیک تر باشند.
وی در ادامه به معرفی نفرات حاضر در لیست جبهه پایداری در استان اصفهان پرداخت و افزود: آقایان حجة الاسلام احمد سالک، دکتر سید مجتبی خیام نکویی، دکتر غلامرضا قربانی، دکتر عباس مقتدایی و مجید نادرالاصلی به عنوان 5 کاندیدای جبهه پایداری انقلاب اسلامی در استان اصفهان انتخاب شده و به مردم شهیدپرور اصفهان معرفی می‌شوند.
سیدین نیا در خصوص نحوه ترتیب لیست گفت: این لیست به ترتیب حروف الفبایی مرتب شده و فقط به احترام روحانیت معظم، نام حجة الاسلام سالک خارج از ترتیب الفبایی در ابتدایی این لیست قرار گرفته است.
وی در پاسخ به پرسش خبرنگار مهر در خصوص سرلیست جبهه پایداری در استان اصفهان اظهار داشت: به طور طبیعی به این کلمات و باور عمومی ناشی از آن اعتقادی نداریم ولی در این لیست حضور یکی از روحانیون معظم باعث شده محوریت لیست روحانیت باشد که این ناشی از باورها و اعتقادات ماست.
دبیر شورای مرکزی جبهه پایداری در استان اصفهان تصریح کرد: این لیست مراحل تائید و نهایی شدن آن را طی کرده و صد درصد قطعی و نهایی خواهد بود و مورد تائید شورای مرکزی جبهه پایداری انقلاب اسلامی است
وی تاکید کرد: این لیست به هیچ عنوان تغییر نخواهد کرد.
وی همچنین در زمینه زمان اعلام لیست سایر شهرستان های استان اصفهان تصریح کرد: لیست جبهه پایداری در سایر شهرستان های استان اصفهان در حال تکمیل است که طی روزهای آینده اعلام خواهد شد.
سیدین نیا در پاسخ به پرسش خبرنگار مهر در خصوص امکان حضور این افراد در سایر لیست ها گفت: اگر احیاناً لیست دیگری بخواهد از این افراد حمایت کند، هیچ گونه منعی وجود ندارد.

نظرات کاربران 2 نظر
امیر محمد :
سلام ایا جناب اقایان کامران و نیکدستی جز جبهه بایداری هستن و ایاجناب اقای استاکی جز کاندیدا انتخاباتی هستن
17 : 21  -  6 - 12 - 1390

ناشناس :
این آقای سالک هم تو لیست جبهه پایداری وهم تولیست متحد اصولگرا ست!!!!!!!!!! یعنی می خواسته صد در صد رای بیاره که خودش عضو تمام لیست ها کرده ؟؟؟؟؟:):):)
37 : 11  -  3 - 12 - 1390