امروز  16 آذر 1395
طبس، فردوس / خراسان جنوبی / یزد 09:15 - 26 / 11 / 1390 2272 بازدید
تکذیبیه دکترعبدالله زاده نامزد انتخاباتی حوزه فردوس و طبس در رابطه با حضور در لیست اصلاح طلبان معتدل !!   
درپی انتشار لیست نهایی نامزدهای جبهه اصلاح طلبان توسط سایت امید اصلاحات و درج آن در سایت انتخابات مجلس نهم،  که در آن اقدام  به معرفی نامزدهای اصلاح طلب شرکت کننده در مجلس نهم کرده بود، دکتر محمدعلی عبدالله زاده نامزد  حوزه انتخابیه فردوس و طبس با صدور بیانیه ای که نسخه ای از آن نیز در اختیار سایت  قرار گرفته است حضور خود در این جبهه را تکذیب کرد ه و خود را نامزد اصولگرا در انتخابات مجلس نهم دانست .

متن کامل بیانیه دکتر عبدالله زاده کاندیدای حوزه انتخابیه طبس فردوس بشرویه و سرایان  به شرح زیر است :

با توجه به اینکه در یکی از سایتهای غیر موثق ،نام اینجانب محمدعلی عبدالله زاده به عنوان یکی از نامزدهای گروه منتسب به جریان غیراصولگرا در این رقابتهای انتخاباتی درج گردیده است، این موضوع را شدیدا تکذیب نموده و اعلام می نمایم بنده به عنوان کاندیدای اصولگرا در عرصه انتخابات قدم گذاشته و با سه اصل :
پیروی محض از ولایت فقیه و عمل به قانون اساسی و تاکید بر منشور اصولگرایی فعالیت می نمایم.
از عموم اقشار جامعه اسلامی ایران خصوصا حوزه انتخابیه طبس فردوس بشرویه و سرایان خواستارم تا با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری و رهنمودهای معظم له مبنی بر انتخاب نامزدهای اصلح ، با حضور حداکثری خود در انتخابات،مجال عرض اندام با فرصت طلبان داخلی و خارجی ندهند.


سایت انتخابات مجلس نهم ضمن حذف نام ایشان از این لیست ، از ایشان بابت درج این خبر عذرخواهی می کند.

منبع :
برچسب ها :

نظرات کاربران 2 نظر
fkh :
سلام. اگه اصلاح طلب نیستید پس چرا دوره پیش آقای شکیبی برایتان تبلیغ میکرد. این دوره نیز افراد اصلاح طلب مشهور شهرستان از شما حمایت کردند.
29 : 11  -  9 - 12 - 1390

مهدی :
سلام آقای دکتر به نیابت از خودم وشاید بقیه میگم امیدوارم اهل هر جبهه گروه ویاحذبی که هستید اگه نماینده شدیدبرامردم منطقه وبخصوص بشرویه کاری انجام بدیدوگرنه اهل این طرف واون طرف فرقی نداره مهم دلسوزی وپشتکارشما برا مردمه درپناه حق موفق باشید
42 : 00  -  29 - 11 - 1390