امروز  28 آبان 1396
اصفهان / اصفهان 13:0 - 25 / 11 / 1390 1676 بازدید
12 داوطلب مجلس کاندیدای هر کرسی در اصفهان  
معاون سیاسی استاندار اصفهان با اشاره به اینکه هر کرسی مجلس در اصفهان 12 داوطلب دارد، گفت: خوشبختانه با اقداماتی که اخیرا انجام شده در سطح هیچ حوزه‌ای از استان مسئله کمبود مشارکت وجود ندارد و ما شاهد حضور کاندیداها از گرایشات مختلف هستیم.
محمد مهدی اسماعیلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: گرایشات مختلف در میان کاندیداهای استان اصفهان وجود دارند و خوشبختانه فضای فعلی موجود در استان اصفهان بر اساس بررسی و نظر سنجی‌های صورت گرفته فضایی مشارکتی است و انتخابات مجلس نهم با اقبال خوبی از سوی مردم روبروست.
معان سیاسی استاندار اصفهان تصریح کرد: گرایشات مختلفی از جمله اصولگرا، اصلاح طلب و مستقل در این دوره از انتخابات مجلس نهم در اصفهان با یکدیگر رقابت دارند.
وی ادامه داد: راهپیمایی و حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن خود مبین و گویای حضور حدکثری مردم در انتخابات این آزمون بزرگ است.
معاون سیاسی استاندار اصفهان اظهار داشت: بر اساس نظر سنجی انجام شده امسال ما شاهد برگزاری انتخاباتی حماسی نسبت به سالها و دوره‌های قبل هستیم.
اسماعیلی با اشاره به اینکه اکنون 240 کاندیدا در سطح استان اصفهان تائید شورای نگهبان را دریافت کرده‌اند، یادآور شد: امسال تعداد عدم احراز صلاحیت و یا کسانی که صلاحیت آنها تائید نشده در سطح استان اصفهان بسیار پایین بود و ما شاهد فضای رقابتی‌تری هستیم.
وی با اشاره به اینکه اصفهان 19 کرسی از مجلس را داراست، گفت: بر همین اساس این 240 نامزد باید به رقابت با یکدیگر بپردازند و بیش از 12 نفر برای هر کرسی از مجلس داوطلب وجود دارد.
اسماعیلی تصریح کرد: تا پیش از تائید صلاحیت شدگان اخیر این تعداد 11 نفر بود که اکنون افزایش یافته است.

نظرات کاربران 0 نظر